ENCORNET MAKİNA, Firmamız Türk üretcisine her türlü paketleme ve kodlama sorunlarını çözmek üzere, satış sonrası müsteri memnuniyeti ve teknik servis anlayışıyla biliçlenmiş olarak 22 yıllık teknik deneyimle sizlere hizmet vermektedir.

ENCORNET MAKİNA kurucuları uzun yıllar kodlama ve paketleme makinaları montaj ve eğitimleri yaptıklarından dolayı üreticilerin tüm sorunlarını bilir, üretimde kodlama biriminin önemini olmazsa olmazlardan olduğunun farkındadırlar.Bu sebeple teknik servisin önemini çok iyi bilmektedirler.Üretim anında kodlama ünitesindeki arıza yüzünden birçok işletme imalatını yapamamaktadır.Bu sebeple bünyemizdeki en önemli departman teknik servistir. Teknik servis çalışanları dahil, her çalışanımıza 24 saat süre ile ulaşabilirsiniz.

ENCORNET MAKİNA standart bilinen CIJ inceltici(MAKE-UP) kullanan ve peryodik bakımları olan inkjetlerin yerine mürekkep haricinde başka bir gideri olmayan makinaları satışına ağırlık vermektedir.Sizlerin üretimine en uygun olan makinayı tecrübemizle ve deneyek sizlere sunarak hizmet sağlamaktadır.

Türkiye şartlarına uygun makinanın, üreticilerin hizmetine en ucuz maliyet ile üretime en uygun çözümlerle, sarf malzemelerini stokla kullanıcılarına sunmak, 7 / 24 Saat Teknik Servis Hizmeti Verilmektedir.